Jak być specjalistą w oczach klientów? Skorzystaj z oferty Centrum Szkoleniowego Caparol

Z pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem, że zadowolenie inwestorów z pracy, którą wykonał fachowiec, to klucz do sukcesu biznesu każdego wykonawcy. Warto zatem polecać klientom materiały dobrej jakości, ale jednocześnie zadbać o to, aby nie mogli narzekać, że produkt nie spełnia swojej funkcji przez niewłaściwą aplikację. Dowiedz się, jak i gdzie podnosić kwalifikacje swoje oraz swoich pracowników w zakresie farb oraz systemów ociepleń domów.

Z tekstu dowiesz się:

 • jakie cechy i umiejętności powinien posiadać dobry wykonawca,
 • dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum Szkoleniowego Caparol,
 • jak zapisać się na szkolenia dla malarzy i innych wykonawców budowlanych.

Inwestorzy najczęściej radzą się wykonawców w kwestii doboru materiałów. Warto więc, abyś jako fachowiec dobrze znał produkty, z którymi pracujesz na co dzień i które polecasz. Przeczytaj o produktach Caparol oraz szkoleniach dla wykonawców, na których dowiesz się wszystkiego o ich używaniu.

Najważniejsze zalety profesjonalnego wykonawcy

Dobry wykonawca, niezależnie od tego, czy na co dzień zajmuje się malowaniem czy montażem systemów ociepleń, powinien wykazywać się pewnymi zaletami. Cechy, na które mogą zwracać uwagę inwestorzy podczas wybierania firmy do wykańczania lub remontu domu, to na przykład:

 • umiejętności oraz doświadczenie – najważniejsze zalety dobrego fachowca,
 • terminowość – klienci chcą mieć pewność, że praca będzie wykonana na czas, ponieważ od tego często uzależniona jest możliwość wystartowania z kolejnymi etapami budowy czy remontu,
 • wszechstronność i wielofunkcyjność – wielu inwestorom zależy na tym, aby fachowcy wykonali remont, a przynajmniej jego ustaloną część od a do z – bez konieczności umawiania się z wieloma ekipami różnych specjalności,
 • znajomość produktów – klienci cenią sobie to, że mogą poradzić się wykonawcy w kwestii wyboru farby do ścian czy materiałów niezbędnych do remontu elewacji oraz mieć pewność, że dana osoba potrafi w pełni wykorzystać potencjał wysokiej jakości produktów.

Centrum Szkoleniowe Caparol – poszerz swoje kwalifikacje!

budowlaniec

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś podszkolić swoje umiejętności i zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe? Jeśli na co dzień zajmujesz się malowaniem ścian, wykańczaniem elewacji oraz wykonywaniem ocieplenia domu, zapisz się do Centrum Szkoleniowego Caparol – producenta wysokiej jakości farb ściennych oraz systemów ociepleń.

Szkolenia dla malarzy i innych wykonawców są ukierunkowane na umiejętności praktyczne, a zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w warunkach zbliżonych do naturalnych. Pomieszczenia praktyczne w miejscu spotkania zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby wykonawców – malarzy i fasaderów.

Program ma na celu wspieranie partnerów handlowych Caparol nie tylko wysoką jakością produktów i doradztwem technicznym, ale możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W Centrum Szkoleniowym stosowane są najnowocześniejsze standardy instruktażowe oraz warsztatowe. Dzięki temu uczestnicy mogą pozyskać wiedzę o asortymencie Caparol oraz nauczyć się samodzielnej aplikacji produktów tej marki, czyli:

 • farb wewnętrznych,
 • farb fasadowych,
 • systemów ociepleń,
 • systemów posadzkowych i balkonowych Disbon,
 • systemów renowacji zabytków Histolith.

Szkolenia dla wykonawców budowlanych – jak się zapisać?

praca budowa

Chcesz zapisać siebie lub swoich pracowników na szkolenie dla wykonawców Caparol? Wejdź na stronę Centrum Szkoleniowego, a następnie wykorzystaj jedną z dostępnych opcji.

 • Jeśli bierzesz udział w programie lojalnościowym LIGA PROFESJONALISTÓW, zaloguj się w panelu i znajdź odpowiednie szkolenie z listy dla profesjonalistów.
 • Jeśli nie bierzesz udziału w programie, skontaktuj się z doradcą techniczno-handlowym Caparol, który pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj szkolenia.
 • Jeśli chcesz zorganizować warsztat dla swoich pracowników, skontaktuj się z obsługą Centrum Szkoleniowego, z którą ustalisz dogodny termin i wybierzesz szkolenie odpowiednie dla Twojej ekipy.

Skorzystaj z dostępnych szkoleń dla wykonawców budowlanych i poszerz swoje umiejętności oraz wiedzę o produktach! W ten sposób rozwiniesz swój biznes i staniesz się ekspertem w oczach potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *